kapat
Kayıt Ol>
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
 
Şifre :
Şifre Tekrar :

kapat
Giriş Yap
E-Mail Adresiniz :
Şifreniz :

Çiçek Siparişi Verirken...
Çiçek siparişi özellikle doğum günlerinde, Anneler gününde, Sevgililer günü gibi özel günlerde tebrik etme veya kutlama gibi amaçlarla yapılmaktadır. Bu özel günlerde hayatımızı anlam katmak günü daha özel hale getirmek kutlamanın olmazsa olmazıdır. Bu bağlamda sevdiklerimizi mutlu etmek için çiçek sipariş etmekteyiz.

Çiçek siparişi eyleme dökülmesi basit bir eylem gibi görünse de seçimin çok zor olduğunu belirtmek isteriz. Bu aşamada Çiçek Reyonum’un sizlere sunduğu kategoriler ile özel gün seçimi yaparak bu günlerde kullanılan genel çiçek aranjmanlarını görebilirsiniz. Bu araçlar sayesinde seçimizi kolaylaştırabilir daha anlamlı bir çiçek seçebilirsiniz.

Diğer bir konu ise seçim yaptığınız çiçeğin gönderim yapacağınız anlama uygun olup olmamasıdır. Örnek vermek gerekirse, kırmızı gül siparişi genel olarak sevgili için kullanılmaktadır. Anne için gönderim yapmak istediğinizde lilyum, şebboy gibi ürünler seçebilirsiniz. Saflık ve temizlik anlamlarında genel olarak beyaz gül tercih edilir. İşte bu bilgiler doğrultusunda size sunulmuş olan kategorilerle gönderimdeki amacınıza yönelik çiçek siparişi verebilirsiniz.
Çiçek siparişi kavramı hayatımıza girmesi çok uzun bir süre değildir. İnternet teknolojisinin gelişimi ile birçok sektör online sisteme geçmiştir. Bu alanda kendini geliştiren sektörlerden biri de çiçek sektörüdür. Bugün bir çok çiçekçinin kendine ait sistemleri ve sipariş ağı vardır. Özellikle bu işi Türkiye çapında yaparak çiçek sipariş işlemini geliştirmiş olan firmalar Türkiye’nin her yerine gönderim yapmaktadır. Çiçek Reyonum olarak size bu fırsatı sunmaktayız.
Türkiye'nin En Büyük Şehirlerine En Çok Sipariş Edilen Çiçekler

Sıralama :
69,00 TL + KDV
59,00 TL + KDV
70,00 TL + KDV
69,00 TL + KDV
120,00 TL + KDV
79,90 TL + KDV
89,00 TL + KDV
125,00 TL + KDV
99,00 TL + KDV
85,00 TL + KDV
Çiçek Reyonum Müşteri Hizmetleri
apple
Çiçek Reyonum Sosyal
facebook twitter youtube youtube
Ücretsiz Sipariş Hattı  
0850 223 5 430
su